Vistas a la página totales

jueves, 10 de junio de 2021

Габріель: «Старий ти, сатано, ти такий старий, і ти все ще в тій самій дурості хвалитись собою?, Дурні не змінюються, вони вчать глупостям мудрим, коли вони є дітьми, але коли вони виростають мудрі обтрушують ці дурниці! »

 Коли мені було 18-21, я святкував голи орендованої футбольної команди першого дивізіону моєї країни, чия сорочка була блакитною, це було так, тому що більшість моїх друзів були фанатами цієї команди, і я не хотів залишити їх без моєї підтримки, а також тому, що мені подобається блакитний колір (також синьо-білий), хоча я ніколи не висловлював себе як тих, хто ніколи не може залишити той світ, бачачи в успіху чи невдачі професійних спортсменів власний успіх чи невдачу .


По суті, час йшов, я еволюціонував, проаналізувавши, скільки людей переодягають сорочки, наймають людей, які не «з району», до якого «теоретично» належать люди клубу…: «ні вони, дійові особи, не вірні ці кольори, не всі вони з сусідства («друзі моїх друзів»), і я дам їм силу своєї прихильності, щоб вони перемогли? », А у 22 роки успіхи чи невдачі цієї команди для мене вже не були важливі, випадковість чи ні, того року ця команда не змогла стати чемпіоном у Кубку Лібертадорес.


Але інші продовжували так само, я вже не, я зробив еволюційний крок вперед! Я все ще любив футбол, але лише для того, щоб грати в нього.

Габріель: «Старий ти, сатано, ти такий старий, і ти все ще в тій самій дурості хвалитись собою?, Дурні не змінюються, вони вчать глупостям мудрим, коли вони є дітьми, але коли вони виростають мудрі обтрушують ці дурниці! »

Фрагмент тексту витягнутий та перекладений із «сувоїв живого моря» тут: https://gabriel-loyal-messenger.blogspot.com/2021/06/recuerdos-de-mi-juventud-mi-progreso.html


// https://twitter.com/jinete_del

^^ vrserie003

Videos para ver recomendados / Suggested to watch videos:

«Ataque anti dragón marino» – Isaías 51:9 ¿No eres tú el que atravesó al dragón?

https://videos.files.wordpress.com/sJVCJ1pp/ataque-anti-dragon-marino_mp4_hd.mp4


+
Explicación a la parábola de la red // the parable of the net – explanation + https://www.youtube.com/watch?v=pCFiHM20SJE

^

El culto al Sol – Luis Toro miente, la iglesia católica miente, no adora al Dios verdadero!

https://daniel-chapter-xii.tripod.com/blasfemiasvaticanas.htm – https://ai20.me/wp-content/uploads/2021/08/Hipocresia-catolica.docx

https://videos.files.wordpress.com/GH4fMPoz/un-sacerdote-de-jehova-le-quita-la-mascara-a-un-sacerdote-del-sol_hd.mp4

//

Y hay algo más que decir, hay algo más que agregar:

https://aiderspaceship01wp.files.wordpress.com/2021/07/hay-algo-mas-que-decir-o-agregar-1.docx

«Muñeca», como te dije en mi anterior post: «baila con el ganador«!
//

No hay comentarios.:

Publicar un comentario

Nota: sólo los miembros de este blog pueden publicar comentarios.